Wrocławscy Ulicożercy. Festiwal Food Trucków i Zacnego Piwa.

niedziela, 16 sierpnia 2015


Kochani! W imieniu organizatorów, pragnę Was zaprosić w kolejny weekend sierpnia na wrocławski Festiwal Food Trucków i Zacnego Piwa! Najbliższa edycja Wrocławskich Ulicożerców obfitować będzie w smaki i aromaty wakacji! 

Królować będą potrawy inspirowane podróżami po najdalszych zakątkach świata. Pojawią się dania kuchni amerykańskiej, śródziemnomorskiej, tajskiej, meksykańskiej, tybetańskiej czy indyjskiej. Tradycyjnie poleje się zimne piwo rzemieślnicze.

Różnorodność serwowanych potraw zapewni kulinarną satysfakcję weganom, wegetarianom oraz mięsożercom. Nie zabraknie sycących burgerów, orzeźwiających lemoniad, chrupiącej, treściwej chimichangi, prywaciarskiej kaszanki z przydziału, kompotu spod lady i nowości, wartej nieumiarkowanego picia czyli Bubble Tea. Dzięki kreatywnej kuchni, skosztować będzie można odważnych i niebanalnych połączeń opartych na naturalnych składnikach roślinnych. Zrobi się kolorowo, pachnąco i lekko!

Podczas wakacyjnej edycji Wrocławskich Ulicożerców, wspólnie z Polską Akcją Humanitarną (PAH) będzie można wesprzeć ofiary trzęsienia ziemi w Nepalu. Wystarczy przyłączyć się do akcji #SOSNepal, kupując okolicznościową koszulkę, dostępną na zlocie. Całkowity dochód z akcji przeznaczony będzie na działania PAH w Nepalu – zabezpieczenie schronienia dla dzieci i ich rodzin, które w wyniku katastrofy straciły dach nad głową.

Zapraszamy na czwartą wakacyjną edycję Wrocławckich Ulicożerców!

22 i 23 sierpnia, godz. 11.00 – 19.00
Browar Mieszczański, ul. Hubska 44

Zainteresował Ciebie ten wpis? Zobacz również:

11 komentarze

 1. Szkoda, że nie mieszkam blisko Wrocławia, bo aż cała się trzęsę, żeby na taki festiwal wyruszyć. Ale za to dziś jestem w mieście, z którego pochodzę i mieliśmy tu niedzielę z Festiwalem mleka i miodu :} Co kąt Polski to inna impreza :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie chyba nawet bardziej kręci Twój festiwal! :D Mleko i miód to dwa podstawowe produkty mojego codziennego wyżywienia xD Super, że tyle fajnych rzeczy się dzieje. Nic tylko jeździć z festiwalu na festiwal :D

   Usuń
 2. Melduję swoją obecność - jak zawsze zresztą ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że do Wrocławia mam daleko, bo zapowiada się świetne wydarzenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze można wpaść na kilka dni, wtedy będzie się opłacało wyruszyć w taką podróż ;)

   Usuń
 4. I taki psikus, że zadomowimy się we Wrocławiu dopiero w październiku :/
  Ale życzymy udanej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, jaka szkoda! Ale takie wydarzenia są często organizowane, więc pewnie na następny festiwal się załapiecie ;) I dziękuję, na pewno będzie wspaniale ;)

   Usuń