Kulinarna rozgrzewka przed zimą: kulisy sesji zdjęciowej Codzisw.menu dla marki DUKA

niedziela, 27 listopada 2016

Stało się! Po kilku tygodniach ciężkiej i (jakże przyjemnej) pracy wraz z całym zespołem Codzisw.menu wydaliśmy na świat nasze wspólne dziecko! Przecudną, pachnącą dobrym jedzeniem i przepięknie wydaną broszurę z rozgrzewającymi przepisami na okres jesienno-zimowy. W przygotowanie jej włożyliśmy nasze serca i umiejętności, a cały proces twórczej pracy okraszony był dobrą zabawą i pozytywną energią. Dlatego gorąco liczę, że gotowanie z niej i oglądanie tych pięknych zdjęć przyniesie Wam tyle samo radości, co nam jej tworzenie. Godziny spędzone nad wymyślaniem przepisów i ich finalnym wyborem, tworzeniem szaty graficznej, poszukiwaniem odpowiedniego miejsca do sesji, fotografowania i przygotowywania zdjęć — to wszystko po to, aby uszczęśliwić Was — naszych Czytelników. Jestem szalenie szczęśliwy i dumny, że mogę pracować z tak zdolnymi ludźmi i że wspólnie potrafimy urzeczywistniać małymi krokami nasze wspólne marzenia. Na poniższych zdjęciach pragnąłem Wam pokazać kulisy z naszej sesji zdjęciowej, zaś po jej efekty zapraszam Was do salonów DUKA oraz na specjalnie przygotowaną stronę CDWM — Rozgrzewka przed zimą, gdzie broszurę można obejrzeć również online!

*

W sesji zdjęciowej udział wzięli: Asia z Fotografia COOLinarna (nasza zasłużona Pani fotograf), Marta z The food time, Natalia z Make it healthier oraz Michał — nasz Ojciec Założyciel. Ponadto w broszurze znajdziecie również przepisy: Karoliny z Vegeaddicted, Moniki z Lunchoteki, Kasi z Pitu Pitu Slow Food oraz Ilony z Mniu Mniu. Nad całym projektem czuwała również nasz Matka Założycielka Wiktoria z Fill the bowl.

*

Naszą broszurę znajdziecie w salonach DUKA w całej Polsce i w formie elektronicznej tutaj (klik). A jeśli jesteście ciekawi inspirujących przepisów, to koniecznie odwiedźcie nas na Codzisw.menu!

Zainteresował Ciebie ten wpis? Zobacz również:

8 komentarze